הסרת שיער באשקלון
לקביעת תור וייעוץ ללא עלות
חייגו 08-6463131 או מלאו פרטים

טיפולי הסרת שיער בלייזר הם שיטה נוחה מאוד ויעילה להסרת שיער שמאפשרת להפטר משיער מיותר ועודף לאורך זמן ולצמיתות ולהנות מתוצאה אסתטית ונעימה. במכון הקוסמטיקה של שני אשכנזי- אנו מקפידים על חדשנות טכנולוגית ומחזיקים במיכשור המתקדם ביותר וכך מציעים ללקוחותינו פתרון אידיאלי ומשתלם להסרת שיער לצמיתות . למידע נוסף אודות הסרת שיער באשקלון היכנסו לאתר שלנו.


הסרת שיער בלייזר

אצלנו במכון, המיכשור החדשני מאפשר לנו להתאים את הטיפול לנתונים האישיים של הלקוח ולקצב ההתקדמות שלו. בהסרת השיער בלייזר כמעט ואין תופעות לוואי, כלומר, לעיתים יכולה להופיע אדמומיות או נפיחות קלה מקומית לאחר הטיפול , שעוברת לאחר זמן קצר . יחד עם זאת, מה שכן חשוב לזכור בזמן טיפולי לייזר - יש להמנע מחשיפה לשמש לפרקי זמן ארוכים בזמנים הקרובים לטיפולים. לכן מומלץ לבצע את הטיפולים גם בחורף. למידע נוסף אודות הסרת שיער באשקלון היכנסו לאתר שלנו.


שיטות הסרת שיער שונות

מי שהתנסה אי פעם בהסרת שיער בעזרת מריטה, שימוש בשעווה או טיפול באפילציה, יודע עד כמה הטיפולים הללו כואבים ולא נעימים, וכאשר משווים אותם לטיפולי הסרת השיער בלייזר ניתן להבחין בכאב המינימלי הכרוך בטיפולי הלייזר. בנוסף, קיימת מערכת קירור נלוות למכשיר הלייזר שתפקידה לתרום לצמצום חוסר הנוחות או הכאב של הטיפול . במיוחד לאיזורים בהם קיימת רגישות גבוהה יותר. בואי להנות מהסרת שיער באשקלון - חייגי עכשיו 08-6463131 .


צוות אמין ומקצועי

הצוות המקצועי שלנו כאן כדיי לייעץ , ללוות, ולהתאים לכם את הטיפול המתאים לכם ביותר על פי גוון עורכם, סוג השיער והעדפותיכם. אז למה אתם מחכים? הקיץ כבר כאן ! צרו עמנו קשר כעת במספר 08-6463131 -הסרת שיער באשקלון.
לקביעת תור וייעוץ ללא עלות
חייגו 08-6463131 או מלאו פרטים