הסרת שיער בביצרון
לקביעת תור וייעוץ ללא עלות
חייגו 08-6463131 או מלאו פרטים

מאסתן בהופעת זיפים ברגליים כיומיים לאחר שגילחתם אותם? בכאב הבלתי נסבל של הסרת שיער בשעווה בבית השחי? מאסתן מפצעונים שצצים לאחר הסרת שיער? מבין כל השיטות הקיימות להסרת שיער מי שמתמודדת בצורה היעילה ביותר, ומספקת תוצאות מושלמות היא שיטת הסרת שיער בלייזר. אנו מזמינים אתכן להסיר שיער לצמיתות בשיטה המתקדמת ביותר בארץ - הסרת שיער בלייזר ללא כאב וללא תופעות לוואי. עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר ועם ניסיון של שנים אתן יכולות להיות רגועות ושקטות שבחרתן במקום הנכון! להסרת שיער בביצרון אתן מוזמנות לתאם תור ולהנות מעולם חדש וחלק.


מה חשוב לדעת על הסרת שיער בלייזר?

ראשית חשוב שתכירו את מכשיר הלייזר ותדעו כיצד הוא עובד: טיפולי הלייזר מבוצעים באמצעות מכשיר היורה קרני לייזר אל האזור שבו קיים השיער שממנו אנו רוצים להיפטר, קרן הלייזר מאתרת את השערה ומחממת אותה, החום מגיע לזקיק השערה, הורס אותה לחלוטין ופוגע באופן ניכר באפשרות של השערה לצמוח מחדש. פרט נוסף שחשוב לדעת על הסרת שיער בלייזר: צמיחת השיערה עוברת 3 מחזורים וכל אחד מהפעמים שאתן מגיעות לטיפול הסרת שיער בביצרון זקיק השערה נמצא בשלב אחר של צמיחת השערה ולכן הטיפול ישפיע באופן שונה על צמיחת השיער, על מנת שתגיעו לתוצאה המקסימלית והטובה ביותר של הריסת זקקי השערות יש לבצע סדרת טיפולים. יתרונות הסרת שיער עם מכשיר לייזר אצל שני אשכנזי : טיפול ללא הרגשת כאב או אי נוחות. ללא תופעות לוואי. הטיפול מתאים לכל גווני העור, כמו כן גם לעור שזוף. זמן טיפול קצר משמעותית מכל טכנולוגיה אחרת.


מי אנחנו?

נעים להכיר אני שני אשכנזי, אני בתחום מגיל 14 ולפני מספר שנים החלטתי לפתוח סלון משלי . אצלנו בסלון אנו מקבלים כל לקוחה ולקוח בחיוך גדול. נשמח בכל עת לספק לכם חוויה מושלמת של יופי וטיפוח, רוגע, הנאה ואווירה כיפית. אנו מקפידים להשתמש בחומרי הגלם הטובים והאיכותיים ביותר שקיימים בשוק וללא פשרות. בסלון של שני אשכנזי תוכלי להנות מכל עולמות היופי החל מתספורות, תוספות שיער, הסרת שיער בביצרון, החלקות, בליאז, תסרוקות ערב, קוסמטיקה ועד למכונת שיזוף. למידע נוסף וקביעת תור חייגי למספר 08-6463131 .
לקביעת תור וייעוץ ללא עלות
חייגו 08-6463131 או מלאו פרטים