הסרת שיער בגן יבנה
לקביעת תור וייעוץ ללא עלות
חייגו 08-6463131 או מלאו פרטים

לכולנו יש שיער, בהיר או כהה דק או עבה. השיער צומח מן השכבה העליונה של העור הנקראת האפידרמיס ומתפתחת בתוך זקיק שיער. השיער עובר 3 מחזורים עיקריים: מחזור גדילה - שבו השיער גדל במשך חודשים עד שהשיער מגיע לגודל המקסימלי מחזור מנוחה - שבו השיער נח בזקיק ואינו גדל. מחזור נשירה. ניתן להסיר שיער באופן זמני באמצעות גילוח, שעווה או שימוש במשחות שונות כל השיטות האלו מספקות פתרון זמני. הסרת שיער בגן יבנה באמצעות לייזר או הבזקי אור הפכה בשנים האחרונות לפתרון המוביל להסרת שיער ביעילות ובמהירות.

אילו פרמטרים חשוב לקחת בחשבון כדי שטיפול הסרת שיער בלייזר יצליח?

צבע השיער - ככל שצבע השיער כהה יותר כך קיים בו יותר מלנין ושורשי השיער יושמדו במהירות גבוהה יותר לעומת שיער בהיר שיש בו פחות מלנין והחום שהוא קולט פחות חזק. בעלי ישער בהיר ככל הנראה יזדקקו למספר טיפולים גבוהה משל בעלי שיער כהה. צבע עור - גם לצבע העור יש השפעה על תוצאות הסרת שיער בגן יבנה, בדומה לצבע שיער, ככל שצבע העור יותר כהה כך קיים בו יותר מלנין ולכן העור והשיער קולטים את קרני הלייזר בצורה טובה יותר. אך חשוב לדעת ששימוש בעוצמה גבוהה של לייזר עלולה לגרום לכוויות וצלקות בעור כהה, לכן יש לבצע לייזר בעוצמת קרן נמוכה יותר.

האם טיפול הסרת שיער בלייזר כואב?

הרגישות לכאב שונה ממטופל למטופל, רוב המטופלים מדווחים כי חשו בעקצוצים, וחלק קטן מדווחים על כאב ברמה גבוהה. למי שרמת הרגישות שלו גבוהה רצוי שישתמש במשחת אמלה לפני הטיפול - משחה זאת מאלחשת את האזור ומסייעת לאנשים לעבור טיפולי הסרת שיער ביבנה ללא כאב כלל. הסרת שיער בלייזר הוא טיפול יעיל ובטוח כאשר הוא מבוצע במקום מוכר ובעל מוניטין טוב. הצוות שלנו מיומן, מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום הלייזר ועם המכשור המתקדם ביותר, את יכולה להיות רגועה שאת בידיים הטובות והבטוחות ביותר . לייעוץ וקביעת תור להסרת שיער בגן יבנה חייגו כעת 08-6463131.
לקביעת תור וייעוץ ללא עלות
חייגו 08-6463131 או מלאו פרטים