הסרת שיער בצומת כנות
לקביעת תור וייעוץ ללא עלות
חייגו 08-6463131 או מלאו פרטים

אם נאלצתן לבחור במכנס ארוך בשיא הקיץ בגלל ששכחתן לגלח את הרגליים? או אם מהסיבה הזאת בדיוק סירבתן להצעה ספונטנית ללכת לים עם חברים? אם גופכן התמלא בפצעונים בגלל הגילוח, יש לנו פתרון מושלם עבורכן ! הסרת שיער בלייזר היא השיטה הטובה ביותר להיפטר משער באופן קבוע ולהנות מהחיים ללא דאגות מיותרות. על ידי הסרת שיער בצומת כנות תוכלו להיות ספונטניות ולא לחשוש עוד מצמיחת שיער על גופכן.

הצורך להסיר שיער מיותר מאזורים שונים בגוף על מנת לקבל מראה חלק, נקי ורך הוא צורך שהפך משותף לאנשים רבים בעולם. בעבר לא הייתה ברירה ונאלצנו להשקיע המון זמן וגם מאמץ בשביל להוריד את השיער שמפריע לנו ולהנות מעור חלק (לימים ספורים) כיום באמצעות הסרת שיער בצומת כנות ניתן להשיג עור חלק ונטול שיער מיותר לאורך שנים רבות ובמינימום זמן השקעה.

במהירות האור

אנו משתמשים במכשיר לייזר מהטכנולוגיה הכי חדשה להסרת שיער צומת כנות, המכשיר מבוסס על קרני לייזר בעוצמה גבוהה ומקצר את משכך הטיפול באופן משמעותי. הרבה אנשים חוששים מעוצמת בכאב שיחוו בזמן טיפול הסרת שיער בלייזר. אתן יכולות להיות רגועות ולהפסיק לחשוש מכאב של הסרת שיער בלייזר! אנו משתמשים במכשיר הלייזר המתקדם ביותר - ללא כאבים וללא תופעות לוואי! תוכלו סוף סוף להיפטר מהשיער לתמיד מבלי חוות חוויה לא נעימה של כאב.

הסרת שיער בלייזר

היום כבר כולן יודעות שכדי להנות מגוף חלק ורך לא צריך להשקיע כל כך הרבה זמן יקר ולסבול מכאבים מיותרים! אחרי שתבקרי אצלנו ותתחילי סדרת טיפולים להסרת שיער בצומת כנות תוכלי להיפטר אחת ולתמיד מסכיני הגילוח והשעווה, תגידי ביי לכוויות, הכאבים והפצעים. תוך מספר טיפולים בודדים כבר תתחילי לראות איך השיער נושר מגופך ולא חוזר לצמוח עוד. למידע על הסרת שיער בצומת כנות חייגי כעת 08-6463131
לקביעת תור וייעוץ ללא עלות
חייגו 08-6463131 או מלאו פרטים