הסרת שיער בשתולים
לקביעת תור וייעוץ ללא עלות
חייגו 08-6463131 או מלאו פרטים

בנות, נערות, נשים, אמהות - זה עבורכן! היום מתקדמים לעולם חדש בתחום הסרת השיער ועוזבים את כל השעוות, החוטים, האפליציות ועוד בצד! עוברים להנות מעולם טכנולוגי ומתקדם בתחום הסרת השיער ועם מספר טיפולים בודדים וללא כאב אתן הולכות להנות ובענק מגוף חלק ומושלם לצמיתות! אין כמו ללכת לים או לבריכה עם גוף חלק מבלי שהצטרכת לגלח או להסיר בשעווה, את חלקה תמיד ומוכנה תמיד! הסרת שיער בשתולים זו הבשורה החדשה וכולכן מוזמנות לתאם תור ולהנות מעולם מתקדם לגוף מושלם וחלק.

מה חשוב לדעת?

חשוב מאוד לשים לב לכמה פרטים עיקרים: 1. טיפול הסרת שיער אינו אמור לכאוב (אולי מעט לעקצץ) כמה שתרפו יותר את גופכן כך הקוסמטיקאית תוכל לעבוד בשלווה ובנינוחות על גופכן. 2. בדקו שהקוסמטיקאית שלכם אכן מוכשרת לטפל במכשירי הסרת שיער למינהן, ובעלת ניסיון בתחום, לא מומלץ ללכת למישהי שאין לה תעודות. 3. תמיד מרחו על הגוף קרם הכנה במיוחד בימי הקיץ ואל תשזפו את איזור הגוף שעבר הסרת שיער. לטיפים והמלצות נוספות אודות הסרת שיער בשתולים היכנסו לאתר שלנו והתרשמו. למידע נוסף אודות הסרת שיער בשתולים - היכנסו לאתר שלנו והתרשמו.

מגוון אפשרויות להסרת שיער - מאז ועד היום

מאז ועד היום התחלפו והשתדרגו השיטות להסרת שיער בשוק הישראלי , בעבר הסירו שיער עם שיטת הסוכר החם, ולאחר מכן עברו לשיטות של שעוות חמות או קרות והסרת השעווה עם בד מהגוף, שיטות של חוט או פינצטות ועוד... אין ספק שעברנו דרך ארוכה ואפשר להגיד בגאון ובשמחה כי נשות ישראל נחשפו לעולם חדש של הסרת שיער בלייזר או HPL וכעת נהנות מהסרת שיער בכל הגוף ללא כאב ולצמיתות! תוך מספר טיפולים בודד אתן הולכות להנות מגוף חלק למשעי! הסרת שיער בשיטה מתקדמת ניתן לבצע בכל איזור בגוף החל מהפנים, הרגליים, הבטן, המשפעות, איברי המין ועוד. למידע נוסף אודות הסרת שיער בשתולים היכנסו לאתר שלנו והתרשמו.

אודותינו

אצלנו במכון הקומסטיקה והיופי תהנו ממגוון טיפולים מתקדמים, מכל עולמות היופי החל מתוספות שיער, החלקות, בליאז, תסרוקות ערב, צבעים, תספורות, גוונים, קוסמטיקה, ועד למכונת שיזוף הכי טובה שיש. המיקום האטרקטיבי של סלון שני אשכנזי הופך את החוויה שלכם למושלמת, הסלון נמצא בלב ליבה של אשדוד, ברחוב הבנים 4. נשמח לראותכם. למידע נוסף צרו עמנו קשר במספר 08-6463131 או הכנסו לאתר שלנו בכתובת: shani-ashkenazi.co.il
לקביעת תור וייעוץ ללא עלות
חייגו 08-6463131 או מלאו פרטים